موشن گرافیک

موشن گرافیک

موشن گرافیک سبکی نو در صنعت تیزر سازی و جذب مشتری بیشتر است. با متحرک سازی نقاشی‌های منحصر به فرد و جذاب به همراه صداگذاری‌های خاص، می‌توان فیلم‌ها و تیزرهایی کوتاه و خلاقانه بوجود آورد. این نقاشی‌های متحرک داستانی را بیان می‌کنند و هدفمند هستند. افراد با دیدن این داستان، اطلاعات بیشتری را در مورد سازمان یا محصول شما کسب می‌کنند و مشتری شما خواهند شد.

طبق تحقیقات انجام شده اضافه کردن ویدیو مربوط به کاربرد محصولات، میزان فروش شما را  تا 80 درصد یا در مواردی خاص بیش از این میزان می‌کند. داشتن یک ویدیو خلاقانه در کنار محصولات موجب افزایش فروش شما می‌شود. موشن گرافیک با استفاده از تصاویر پویا و جذاب یک ویدیو کوتاه و پرمفهوم را در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید از قابلیت‌ها، رنگ بندی، کابردهای خاص محصولات خود در این تصاویر محرک استفاده کنید. مخاطب شما با دیدن این ویدیو مجاب به خرید محصول از شما خواهد شد.

درخواست ساخت موشن گرافیک

کاربردهای موشن گرافیک

برای ساختن موشن گرافیک به نورپردازی‌های آنچنانی، دوربین‌های گرانقیمت، صدا برداری‌های خفن و… نیازی نیست. لذا این نوع موشن کاربردهای فراوانی دارد. از جمله کاربردهای موشن گرافیک می‌توان به ساختن تیزر تبلیغاتی، ویدیو آموزشی، تیتراژ فیلم و سریال، رپورتاژ برای آگهی و… اشاره کرد.

انواع موشن گرافیک

انواع ساخت موشن

  • موشن گرافیک: عمده‌ترین و اصلی‌ترین نوع موشن است که با استفاده از متحرک سازی تصاویر انجام و سپس صداگذاری روی آن انجام می‌شود. استفاده از صدا در موشن موجب جذابیت بیشتر و انتفال ساده و سریع مفاهیم می‌شود.
  • ویدئو موشن: این نوع موشن با استفاده از فیلمبرداری واقعی و انجام کارهای گرافیکی بوجود می‌آید. قسمت‌هایی از فیلم که قابلیت و جذابیت فیلمبرداری را ندارند با استفاده از گرافیک انجام می‌شوند.
  • استاپ موشن: با استفاده از اشیا واقعی انجام می‌شود. از اشیا واقعی عکس می‌گیرند و سپس آن‌ها را حرکت می‌دهند، در حین حرکت عکاسی می‌کنند و سپس این عکس‌ها را محرک سازی می‌کنند.
  • اینفو موشن: در این نوع از موشن گرافیک از اینفوگرافیک استفاده می‌شود. حرکت را به گونه‌ای وارد اینفوگرافیک می‌کنیم تا مراحل را به ترتیب نمایش دهیم.

چرا موشن گرافیک؟

   • عدم محدودیت: گرافیک در دنیای واقعی نیست بنابراین مرزهای فیزیکی نیز وجود ندارند و همه چیز ممکن است. می‌توان به اشیا جان داد و از ایده‌های خارج از واقعیت استفاده کرد.
   • ماندگاری در ذهن: استفاده از گرافیک جذاب به همراه صدایی گرم و دلنشین تاثیرگذاری بیشتر در ذهن مخاطب می‌شود.
   • گویندگی از سمت شما: ممکن است شما دوست نداشته باشید جلوی دوربین بروید و بخواهید چیزی را برای سازمان خود ارائه دهید، موشن گرافیک بهترین فرصت برای ارائه و استفاده از صدای شماست.
   • بالا بردن رتبه: یک موشن گرافیک با کیفیت و دقیق باعث می‌شود با اشتراک گذاری کسانی که از آن استفاده کرده‌اند ترافیک سایت شما افزایش یافته و رتبه بالاتری در گوگل کسب کنید.

امروزه بازار موشن گرافیک بسیار داغ شده است. همه دنبال استفاده از ویدیوهایی جذاب، کوتاه، پرمعنا برای سازمان یا محصولات خود هستند تا حس کیفیت و برتری را به مشتریان خود القا کنند. ما در آموزش کسب و کار در اصفهان به شما کمک خواهیم کرد تا خلاقیت ذهن خود را افزایش دهید و با استفاده از موشن گرافیک مخاطب را به سمت سازمانتان جذب کنید. شما هم چنین می توانید خدماتی همچون سئو در اصفهان، طراحی سایت در اصفهان و در مجموع دیجیتال مارکتینگ در اصفهان را از ما بخواهید.